flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Чи існує відповіальність за використання заборонених російських ресурсів українцям?

18 травня 2017, 17:17

Указ Президента №133/2017 вплутує простих громадян та підприємців в політичні війни та ускладнює роботу, однак співпраця з забороненими сервісами не може тягнути за собою будь-якої відповідальності.

На думку адвоката АФ «Династія» Артема Пасько, подальше співробітництво із забороненими сервісами, зокрема, у частині надання послуг або використання їхніх продуктів у своїй діяльності не може загрожувати українським підприємцям.

«Введені санкції не мають підґрунтя зазначеної вище думки, та офіційних доводів, тому будь-яка співпраця з зазначеними сервісами не може тягнути будь-яку відповідальність для підприємця. Та, і всіх підприємців України з звичайними громадянами не притягнеш до неіснуючої відповідальності. Що ж стосується можливості використання, незважаючи на заборону провайдерам, то запевняю вас: вихід буде знайдено, і дуже скоро», — підсумував А.Пасько

Нагадаємо, Петро Порошенко погодив своїм Указом від 15 травня 2017 року № 133/2017 рішення РНБОУ від 28 квітня 2017 року, щодо застосування санкцій. Нові санкцій на 3 роки застосовані проти «Mail.ru», «ВК», «Однокласники», «Яндекс», «Доктор Веб», «1С», і викликали бурхливе обговорення та невдоволення серед користувачів цих сервісів в Україні.

За матеріалами "Закон і Бізнес"